Producent urządzeń do transportu oraz magazynowania zbóż i materiałów sypkich

W branży od 1998 rokuAgroinstal producent żmijek do zboża

Nasza misja

Nasza misja

Uczynienie pracy rolnika lżejszą i łatwiejszą to nasz pierwszy cel przy tworzeniu urządzeń do załadunku i wyładunku ziarna.

Najważniejszą cechą naszych przenośników jest bezawaryjność i trwałość, którą potwierdzamy oferując jako jedyni 3-letnią gwarancję na produkowane przez nas przenośniki.

Dlatego że wiele z nich sami montujemy, tak wiele uwagi poświęcamy ich jakości. Po prostu nie lubimy jak klienci do nas dzwonią z reklamacjami. Najlepszym sposobem by unikać tych sytuacji jest taki poziom wykonania , aby wyeliminować możliwość awarii.

Dzięki temu, że jesteśmy na rynku od 25 lat i od początku zajmujemy się też montażem naszych urządzeń, mamy odpowiednie doświadczenie i wiedzę jak to realizować.

W naszej ofercie:

Historia firmy

Firma AGRO-INSTAL została założona przez Adama Kulika w dniu 1 kwietnia 1998 r.
Początkowo wyłącznie jako autoryzowany dealer firmy BIN Sp. z o.o. dostarczaliśmy naszym Klientom silosy BIN wraz z podstawowym wyposażeniem oraz usługami montażu. Od 2000 r. nasza oferta wzbogaciła się o urządzenia własnej produkcji, które chętnie są wybierane przez rolników. Tworzymy firmę rodzinną z doświadczonymi i zaangażowanymi pracownikami.

Niezmiernie cieszy nas opinia naszych Klientów, którzy są z nami od lat, powracają po kolejne produkty i polecają nasze urządzenia.

Zapewniamy dostęp do wysokiej klasy sprzętu rolniczego, który kompleksowo pomaga w prowadzeniu gospodarstwa, jest wydajny, niezawodny, trwały, a przy tym łatwy w obsłudze.
Posiadamy w ofercie maszyny do magazynowania oraz transportu ziaren zbóż, kukurydzy, nasion strączkowych i oleistych, granulatów, soi, pelletu, granulatów:

Łącznie w naszych silosach przechowywane jest około 0,5 mln ton zbóż oraz innych materiałów sypkich.

Od ponad 20 lat służymy doradztwem oraz wsparciem technicznym przy organizacji profesjonalnego i nowoczesnego gospodarstwa rolnego.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Firma AGRO-INSTAL specjalizuje się w produkowaniu oraz rozpowszechnianiu i sprzedaży różnych produktów rolniczych takich jak: silosy, zbiorniki na paliwo dla maszyn, przenośniki oraz różne inne akcesoria, które na co dzień są potrzebne w gospodarstwie. Jesteśmy firmą, której głównym celem jest osiągnięcie pozycji lidera w branży rolniczej na polskim rynku, w specjalizacji produkcji maszyn oraz urządzeń przeznaczonych do transportu, magazynowania i przetwarzania zbóż oraz innych materiałów sypkich. Wiele lat doświadczenia na rynku polskim, pozwoliło na zrealizowanie naszego głównego celu, jakim jest dostarczanie naszym klientom niezawodnych i najlepiej wykonanych urządzeń, które zapewnią komfort pracy w gospodarstwie. Podczas produkcji jesteśmy wspierani przez najlepszych fachowców w kraju oraz używamy najlepszych sprawdzonych przez nas produktów, które finalnie gwarantują bezawaryjne maszyny rolnicze, które będą służyć przez bardzo długie lata.

Firma zapewnia dostęp do produktów, których używamy do czynności w gospodarstwie takich jak: magazynowanie zbóż, transport materiałów sypkich oraz inne urządzenia do transportu zbóż. Produkty naszej firmy w bardzo duży sposób ułatwiają prowadzenia gospodarstwa, staje się ono bardzo wydajne, trwałe, niezawodne oraz bardzo łatwe w codziennej obsłudze. W naszej ofercie można znaleźć różne maszyny, których głównym zadaniem jest transport materiałów sypkich takich jak: zboża, kukurydza, nasiona strączkowe i oleiste, soja, granulaty, pellet. Są nimi:

– Przenośniki ślimakowe z serii SL i SLM
– Silosy płaskodenne posiadające ładowność od 10 do 2200 ton
– Silosy lejowe posiadające ładowność od 60 do 285 ton
– Silosy paszowe posiadające ładowność od 3 do 31 ton
– Baterie silosów
– Przenośniki kubełkowe
– Przenośniki pneumatyczne
– Kosze przyjęciowe
– Automatyczne mieszalnie pasz
– Suszarnie
– Mieszalniki oraz wyposażenia mieszalni pasz

Łącznie w naszych silosach przechowywane jest około 0.5 mln ton zbóż oraz wszelkich innych sypkich materiałów. Na polskim rynku jesteśmy już ponad 20 lat, które zaowocowały w wiele różnych sukcesów. Zaufało nam tysiące klientów, którym nasze produkty uprościły pracę na wiele długich lat dzięki niezawodności oraz wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Przy każdym zakupie nasza firma udziela wszelkich informacji na temat produktu, o którym toczona jest rozmowa z klientem, gwarantujemy wsparcie techniczne. Oferujemy możliwości dowozu oraz montażu.

© Agro-Instal. Wszelkie prawa zastrzeżone.