Realizacje wykonane przez naszą firmę

Maszyny i urządzenia rolnicze

Prawidłowe funkcjonowanie gospodarstwa rolnego uzależnione jest od posiadania parku maszynowego, niezbędnego do wykonywania wszelkich prac rolniczych. Uprawa pól i hodowla zwierząt wymaga nie tylko odpowiedniego planowania i produkcji, ale posiadania profesjonalnego sprzętu, dzięki któremu wszelkie prace będą przebiegały w sposób sprawny i efektywny.

Firma AGRO-INSTAL jest producentem maszyn i urządzeń, służących do magazynowania, transportu oraz przetwórstwa wszelkich ziaren zbóż, nasion oleistych i strączkowych, kukurydzy, peletu oraz granulatów. W swoim asortymencie posiadamy wysokiej jakości sprzęt rolniczy, który służy usprawnieniu prac i podniesieniu rentowności każdego gospodarstwa rolnego. Silosy płaskodenne, lejowe i paszowe, przenośniki ślimakowe, kubełkowe i pneumatyczne, mieszalniki i wyposażenie mieszalni pasz, automatyczne mieszalnie pasz, suszarnie, akcesoria i części zamienne to urządzenia, które są nie tylko łatwe w obsłudze i użytkowaniu, ale są sprzętem solidnym i bezawaryjnym.

Rolnictwo to bardzo ważny dział gospodarki dlatego tak ważne jest, by zapewnić mu płynny i ekonomiczny rozwój. Cele te można uzyskać wykorzystując w produkcji rolnej wydajne i nowoczesne urządzenia. Nasza firma oferuje specjalistyczny sprzęt, jakim jest wyposażenie mieszalni pasz ręcznych i automatycznych, który jest wykorzystywany zarówno w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach, ukierunkowanych na produkcję w skali przemysłowej. Poziomy mieszalnik pasz stanowi wyposażenie mieszalni automatycznych i wykorzystywany jest do szybkiego przygotowania mieszanki paszowej, pełnowartościowej, przeznaczonej dla trzody chlewnej i drobiu. Ekonomiczny i bardzo wydajny zdecydowanie skraca czas pracy i bardzo precyzyjnie miesza składniki paszy. Stosowany jest do żywienia zwierząt hodowlanych w formie karmy suchej z dodatkiem oleju. Można sterować nim ręcznie lub całkowicie automatycznie. Dzięki zainstalowanej wadze dozującej, precyzyjnie odmierzane są składniki paszy.

Nasza firma AGRO-INSTAL działa w branży od ponad 20 lat. Rolnictwo i usprawnianie w nim pracy to nasza praca, pasja i ogromne zaangażowanie. Dlatego wciąż rozszerzamy asortyment, by wspomóc małe i średnie gospodarstwa rolne oraz przedsiębiorców, działających na dużą skalę. Jako specjaliści w produkcji maszyn i urządzeń dla branży rolniczej, zapewniamy o wysokiej jakości oferowanego sprzętu, jego niezawodności i wysokiej wydajności. Dzięki wykorzystaniu w pracy produkowanych przez nas urządzeń, każde gospodarstwo rolne może liczyć na zwiększenie swoich dochodów, gdyż oszczędza i swój czas i pieniądze.

© Agro-Instal. Wszelkie prawa zastrzeżone.